Neam Mutat Pe StrongCs-Ps.Ro
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Neam Mutat Pe StrongCs-Ps.Ro
 
SiteAcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Rezolvare erorii: "schimb harta si imi da don't send"

In jos 
AutorMesaj
IaDw0w^

IaDw0w^


Numarul mesajelor : 179
Varsta : 30
Arma Preferata : M4A1 , AK47 si altele
Jucator Preferat : mai multi
Clan Preferat : oNLy*sF THE BEST
Data de inscriere : 14/02/2009

Rezolvare erorii: "schimb harta si imi da don't send" Empty
MesajSubiect: Rezolvare erorii: "schimb harta si imi da don't send"   Rezolvare erorii: "schimb harta si imi da don't send" I_icon_minitimeLun Feb 23, 2009 2:01 am

Deci dupa cum stiti unii poate aveti eroare cu HLDS Don't Send Error cand schimbati harta. Rezolvarea este una banala si foarte eficienta:
Pentru inceput nu va sfatuiesc sa va reinstalati windowsul sau sa bagati din nou serverul.
Primul lucru este sa nu mai schimbati harta din consola (hlds) ci cu adminul din server.
Al doilea lucru este sa downloadati acest program: Download here
Dupa cum vedeti programul se numeste Atomic Clock Sync. Il instalati , intrati in el dupa care dati update la ceasul de la calculator si gata!

Rezolvarea este banala ( :| ) dar este foarte eficienta :) . De ce acest program? Pai cand harta se schimba se genereaza un fel de interval pe timp . Ceasul vostru (PC) ne fiind potrivit exact, ajunge sa cauzeze probleme HLDS-ului si urmeaza eroare (POC) . :) .

Author (PHOTO): https://2img.net/h/i231.photobucket.com/albums/ee116/gamegodd/BYGAME.jpg

Sursa eXtreamCS.com
Sus In jos
 
Rezolvare erorii: "schimb harta si imi da don't send"
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Rezolvarea erorii "svc_bad" care da jucatorii afara
» "Time Out" - rezolvare !
» Arma pe mana dreapta - REZOLVARE !
» CUM SA ITI APARA SERVERUL LA INTERNET - REZOLVARE NOMASTER.
» Rezolvare CSDos [Windows] (Info: Adio picatul serverului)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Neam Mutat Pe StrongCs-Ps.Ro :: Neam Mutat Pe StrongCs-Ps.Fdns.Ro :: Probleme La Servere Dedicate De Counter-Strike-
Mergi direct la: